• Abisoğlu Pastacılık 1984'den Beri

Üç kuşaktır esnaflıkla ve ticaretle idame eden Abişoğlu ailesinin pastacılıkla buluşması, 1984 yılında Ali ve Hayrettin Taş kardeşlerin önce çıraklıktan başlayarak pastacılık ve unlu mamüller üzerine İstanbul, İzmir ve Bursa’nın öncü firmalarında çalışmasıyla olmuştur. Mesleki bilgi ve tecrübeye ulaştıktan sonra ilk deneyimlerimizi Manisa’da ve daha sonra Bursa Altıparmak’ta ve 2009 yılında Görükle şubesini açarak mesleki ve ticari faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

İmal yeri ise; gıda toptancılar sitesinde Avrupa Birliği standartlarında, Beyaz Zambak projesi ödüllü ve denetiminde faaliyetini sürdürmektedir.

Ülkemizde, Avrupa’da ve Ortadoğu’daki tüm pastacılık, dondurmacılık içecek grubu ve ekmekçilik fuarlarından, yılda en az 1-2 sini ziyaret etmekteyiz.

Abişoğlu olarak hedefimiz, geleneksel tatlardan ve kalitemizden ayrılmayarak, dünyadaki ve ülkemizdeki yenilikleri takip ederek, teknolojiyi olabildiğince kullanarak ürün ve hizmet kalitemizi artırıp, işletmemizi çağın ilerisine taşımaktır.